preskoči na sadržaj

Zdravstveno učilište Zagreb

 
ZDRAVSTVENO-LABORATORIJSKI TEHNIČAR
Razred Razrednik Termin - tjedan A Termin - tjedan B
I. a Maja Gregorić SRI 14:50-15:35 SRI 16:40-17:25
II. a Haris Car SRI 14:50-15:35 SRI 11:10-11:50
III. a Marina Paun PON 13:20-14:00 PON 12:35-13:20
IV. a Pero Ivančić SRI 14:00-15:00 ČET 13:00-14:00
SANITARNI TEHNIČAR
Razred Razrednik Termin - tjedan A Termin - tjedan B
I. c Suzana Mravunac SRI 10:25-11:05 SRI 15:50-16:35
II. c Dag Marković SRI 9:30-10:15 SRI 16:45-17:30
III. c Tihana Jurjević PON 12:25-13:30 PON 18:15-19:00
IV. c Mateja Šnajder PON 15:50-16:35 PON 10:25-11:05
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
Razred Razrednik Termin - tjedan A  Termin - tjedan B
I. a Lada Srzentić ČET 16:40-17:25 ČET 9:40-10:25
I. b Damira Zorić Cvetnić PON 10:25-11:05 PON 15:40-16:20
II. a Tajana Iličić UTO 10:00-11:00 SRI 13:00-14:00
II. b Gordana Ćalić ČET 14:00-14:45
III. a Mirela Pal PET 9:25-10:05 PET 16:40-17:25
III. b Maša Mayr Radonić ČET 15:50-16:35 ČET 10:25-11:05
IV. a Srđan Bohucki PON 13:20-14:00 PON 12:35-13:20
IV. b Tomislav Zorko SRI 12:35-13:10 PET 18:15-19:00
MEDICINSKI KOZMETIČAR
Razred Razrednik Termin - tjedan A Termin - tjedan B
I. e Višnja Vlahek Sokač SRI 17:30-18:15 UTO 11:10-11:50
II. e Maja Grbčić UTO 16:40-17:25 UTO 9:40-10:25
III. e Ana Bošnjak PET 15:50-16:35 UTO 10:30-11:15
IV. e Ivana Mateljak PON 12:.0-12:35 PON 14:00-14:45
DENTALNI TEHNIČAR
I. a Ana Alviž SRI 8:45-9:25 SRI 17:30-18:15
II. a Marija Mikulić ČET 16:40-17:25 PON 9:40-10:20
III. a  Martina Licitar PON 11:50-12:35 PON 14:00-14:45
IV. a  Nevenka Vranić SRI 16:30-17:15 PET 16:30-17:15
FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR
I. d Ksenija Hadrović PON 10:25-11:05 PON 15:50-16:35
II. d Nikolina Sabljak PON 13:00-14:00
III. d Miranda Žužul Posilović PON 12:40-13:20 PET 11:55-12:35
IV. d Slavica Brčić ČET 11:10-11:50 ČET 14:45-15:30
DENTALNI ASISTENT
I. b Dina Tariba PET 10:25-11:05 PET 15:50-16:35
II. b Hrvoje Malić SRI 9:40-10:20 SRI 16:40-17:20
III. b Ivana Brzović ČET 11:10-12:00 ČET 14:50-15:50
IV. b Dijana Didak UTO 9:40-10:20 UTO 16:40-17:20

 

 

Profesor Termin - tjedan A Termin - tjedan B
Danijela Bačić ČET 14:00-14:45 ČET 11:55-12:35
Marija Barić UTO 14:00-14:45 UTO 11:55-12:35
Dragica Begić UTO 11:05-11:50 UTO 10:25-11:05
Varija Borevković UTO 15:50-16:35 UTO 10:25-11:05
Lana Brajković ČET 17:30-18:15 ČET 8:40-9:25
Kleofina Butući UTO 12:30-13:15 UTO 13:20-14:00
Magdalena Divković PET 13:20-14:00
Marina Dumančić SRI 9:40-10:25 SRI 14:00-14:45
Andreja Erak UTO 13:10-13:55 UTO 12:35-13:10
Ljiljana Gal Roknić SRI 10:25-11:05 SRI 15:50-16:35
Tajana Hajnžić-Vidrih UTO 13:20-14:00 UTO 12:35-13:10
Nenad Holetić UTO 15:00-15:45 UTO 11:00-11:45
Tihana Hrabar ČET 9:40-10:20 ČET 16:40-17:25
Vesna Hustnjak UTO 13:10-13:55
Dina Klarin ČET 8:00-8:45 ČET 15:50-16:35
Danijel Kolarić SRI 13:20-14:00 SRI 12:30-13:10
Vesna Kordić PON 9:40-10:20 PON 16:40-17:25
Anteja Krištić SRI 8:40-9:40 SRI 17:25-18:20
Magdalena Kustor-Štetić PON 12:30-13:15 PON 13:20-14:00
Andrea Matasić Maljković ČET 8:00-9:00 ČET 18:00-19:00
Mirjam Merčep ČET 8:40-9:30 ČET 14:50-15:35
Maja Ostrman SRI 12:20-13:00 SRI 15:35-16:20
Katica Palijan SRI 12:35-13:10 PON  18:15-19:00
Marija Pažur ČET 15:50-16:35 ČET 8:00-8:45
Ana Perić UTO 12:35-13:10 UTO 13:20-14:00
Silvija Pešorda PET 11:55-12:35 PET 14:00-14:45
Neven Pletikapić ČET 11:30-12:30 ČET 16:00-17:00
Mislav Predavec    
Tatjana Roginić UTO 13:10-13:55 UTO 12:40-13:20
Tatjana Stibilj-Batinić    
Nataša Sučić SRI 14:50-15:35 UTO 12:40-13:25
Ana Šinković SRI 13:00-14:00

 


Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Raspored zvona
 
 

1. i 3. u A smjeni,

2. i 4. u B smjeni

1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
VELIKI ODMOR - 15 min
3. sat 9:40 - 10:20
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. / 0. sat 12.40 - 13:20
1. sat 13:25 - 14:05
2. sat 14:10 - 14:50
VELIKI ODMOR - 15 min
3. sat 15:05 - 15:45
4. sat 15:50 - 16:30
5. sat 16:35 - 17:15
6. sat 17:20 - 18:00

2. i 4. u  A smjeni,

1. i 3. u B smjeni

 

1. sat 8:00 - 8:45
2. sat 8:50 - 9:35
VELIKI ODMOR - 15 min
3. sat 9:50 - 10:35
4. sat 10:40 - 11:25
5. sat 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05
7./0. sat 13:10 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:45
2. sat 14:50- 15:35
VELIKI ODMOR - 15 min
3. sat 15:50 - 16:35
4. sat 16:40 - 17:25
5. sat 17:30 - 18:15
6. sat 18:20 - 19:05

Poštovani roditelji, na našu web stranicu običavamo stavljati bilješke o aktivnostima koje provodimo popraćene fotografijama  naših učenika.  Ukoliko među vama ima roditelja koji ne žele da fotografija njihove djece bude u tom kontekstu objavljena, najljepše molimo da se osobno javite u Pedagošku službu i o tome nas izvijestite. Uprava  Zdravstvenog učilišta, 25.9.2013.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 11. 2012.

Ukupno: 1143279
Ovaj mjesec: 11460
Ovaj tjedan: 1292
CMS za škole logo
Zdravstveno učilište Zagreb / Medvedgradska 55, HR-10000 Zagreb / ss-zdravstveno-uciliste-zg.skole.hr / ured@ss-zdravstveno-uciliste-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju